Biuro Turystyki Aktywnej

Nasz POMYSŁ – TWOJA ALTERNATYWA!


Pomysłodawcą i założycielem ALTERNATYWY jest Mirosław PIETRZAK.

Wspólnie ze swoim zespołem od 2010 roku zrealizował ponad 1300 eventów.

W imprezach tych uczestniczyła grupa ponad 47.000 dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Na bazie zdobytych doświadczeń, dziś z pełną świadomością i odpowiedzialnością mówimy o sobie - SPECJALIŚCI w zakresie Animacji Czasu Wolnego.

Nasze realizacje, licznie potwierdzają zadowolone ze współpracy szkoły, przedszkola, firmy i instytucje.


ALTERNATYWA-TRAVEL.PL

Od 2012 roku ALTERNATYWA to również licencjonowany ORGANIZATOR TURYSTYKI wpisany do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 184/12. Działając pod marką Alternatywa Travel świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji aktywnych form wypoczynku.

Specjalizujemy się w krajowej turystyce szkolnej i organizacji letniego wypoczynku dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Prowadzimy Klub Młodego Podróżnika rozbudzając u młodych ludzi chęć odkrywania świata, stawiając przy tym na samodzielność i zdobywanie praktycznych umiejętności.

DZIAŁAMY świadomie i odpowiedzialnie!

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów jest spokój, pewność i BEZPIECZEŃSTWO! Naszą działalność prowadzimy w oparciu o OBOWIĄZUJĄCE PRZEPISY PRAWNE, na które posiadamy AKTUALNE ZEZWOLENIA. Wszystkie formy letniego i zimowego wypoczynku nadzoruje kuratorium oświaty!

Nasz DREAM – TEAM

Tworzą osoby pełne pasji i doświadczenia, które od lat z pełnym zaangażowaniem realizują wszystkie stawiane przed nimi wyzwania. Dowodem na to są opinie, które otrzymujemy od naszych partnerów:

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi, spostrzeżenia i komentarze, którymi chętnie dzielicie się nami. Dzięki nim możemy się stale rozwijać, by RAZEM z WAMI cieszyć się kolejnymi sukcesami !!!

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych PARTNERÓW i bądź z NAMI na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera!