Witaj w Biurze Turystyki Aktywnej

Alternatywa Travel

Nasza historia rozpoczęła się od marzeń jednej osoby.

Mirosław Pietrzak to „człowiek orkiestra”, który wcielając się w rolę Animatora – Konferansjera - Wodzireja czy Szkoleniowca kreuje i realizuje eventy na najwyższym poziomie. 

Jako wieloletni Instruktor ZHP i pilot wycieczek z zamiłowaniem do przyrody, biwakowania i aktywnej turystyki stawia sobie za cel stworzenie firmy, która zaoferuje coś więcej niż standardowe wycieczki. 

Dzięki jego zaangażowaniu i pasji od 2010 roku Alternatywa Travel stała się rzeczywistością, realizując razem z Wami niezapomniane podróże i wyprawy pełne przygód, emocji i niezwykłych doświadczeń. 

Wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie klientów to fundamenty, na których budujemy naszą firmę każdego dnia. Nieustannie dążąc do tego, by każda podróż była wyjątkowym przeżyciem, które pozostaje z Wami na zawsze.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu!

Nasz team to zbiór nie tylko indywidualnych talentów, ale także synergii, która pozwala nam osiągać cele z niespotykaną skutecznością.

Każdy członek naszej drużyny to ekspert w swojej dziedzinie, posiadający bogate doświadczenie oraz umiejętności niezbędne do skutecznego radzenia sobie z różnorodnymi i wymagającymi wyzwaniami biznesowymi. Nasze sukcesy nie są przypadkowe - są wynikiem poświęcenia, ciężkiej pracy oraz nieustającego dążenia do doskonałości.

Nasze referencje

Dziękujemy, że jesteście z nami!

  • qxio-social-facebook
  • qxio-social-youtube
Razem nadal odkrywajmy świat w zupełnie inny sposób!
Do zobaczenia na szlaku! - Zespół Alternatywa TRAVEL