EDUKACJA w PRZYRODZIE

Edukacja w przyrodzie oferuje niepowtarzalne korzyści, integrując naukę z naturą. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z otoczeniem naturalnym uczestnicy rozwijają motywację, umiejętności obserwacyjne, zdrowy tryb życia oraz szacunek dla przyrody. Dodatkowo, uczeń pobudza swoją kreatywność i uczy się odpowiedzialności, co przekłada się na wszechstronny rozwój i świadome podejście do świata.

Podczas zajęć zapewniamy:

Program zgodny z podstawami programowymi

Nasze zajęcia są starannie zaprojektowane w oparciu o obowiązujące podstawy programowe, aby móc zapewnić Tobie i uczniom pełne wsparcie w procesie edukacji.

Leśne zajęcia tematyczne

Zajęcia obejmują różnorodne formy leśnych zajęć i oferują szeroki zakres tematyczny zajęć: od identyfikacji roślin, obserwacji zwierząt, poprzez naukę orientacji w terenie, sztukę przetrwania i biwakowania po badanie zjawisk przyrodniczych.

Doświadczenie w terenie

Tu przyroda staje się naszą klasą, a las - naszym najlepszym podręcznikiem. Podczas lekcji w naturze uczniowie przekładają teorię, na praktyczne działanie, które pomaga rozwinąć ich umiejętności  oraz bardziej zrozumieć i docenić świat naturalny.

Kreatywne metody nauczania

Lekcje w naturze opierają się na kreatywnych metodach nauczania, które angażują uczniów i sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Dzięki interaktywnym zajęciom, eksperymentom i licznym grom w terenie, uczniowie nie tylko poszerzają wiedzę, ale również trenują umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Odkrywaj Naturę - Rozwijaj Wiedzę!

qxif-file-pdf

EDUKACJA w PRZYRODZIE

Pobierz ofertę i poznaj szczegóły.
PDF

Chcesz zorganizować leśne zajęcia – skontaktuj się z nami!?

Formularz wycieczkowy

Celem przygotowania spersonalizowanej oferty dla potrzeb i oczekiwań Twojej grupy uzupełnij poniższy formularz.
Czas przygotowania indywidualnej oferty to 3 dni robocze.

  Odśwież Captcha