PIĘKNO w NATURZE

leśna wyprawa Mama i Córka
Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w objęciach natury! "PIĘKNO w NATURZE" to wyjątkowe wydarzenie stworzone z myślą o wyjątkowych więziach między matkami a ich córkami. W otoczeniu malowniczych lasów i śpiewu ptaków zapraszamy Was na leśny dzień lub weekendowy biwak, który połączy Was z naturą i wzmocni Wasze relacje.
Podczas leśnych spotkań czekają na Was najróżniejsze atrakcje. Razem z innymi mamami i córkami będziemy wspólnie odkrywać uroki przyrody, ucząc się od siebie nawzajem. Spróbujemy prostych bushraftowych technik rozpalając ognisko by przygotować pyszne leśne przysmaki. Wspólny spacer po leśnych ostępach w poszukiwaniu dzikich kwiatów i roślin oraz wieczorne opowieści przy ognisku, które będą karmić wyobraźnię i przybliżać nam tajemnice "piękna natury".
Podczas tego wyjątkowego dnia lub weekendu będziemy miały również okazję do wspólnego tworzenia pamiątek – rzeźbienia w drewnie, malowania na kamieniach czy tworzenia pięknych dekoracji z wykorzystaniem naturalnych materiałów. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, z dala od miejskiego zgiełku, i połączyć się z naturą oraz sobą nawzajem.

Nie czekajcie dłużej! Dołączcie do naszej wyprawy, aby stworzyć niezapomniane wspomnienia i wzmocnić więź między matką a córką w magicznym otoczeniu natury.
Zapiszcie się już dziś na "PIĘKNO w NATURZE" i pozwólcie sobie na odrobinę magii, którą może dać tylko przyroda!

Terminarz nadchodzących spotkań

PIĘKNO w NATURZE

leśna wyprawa Mama i Córka
9-11 sierpień 2024

Regulamin wypraw rodzinnych