Zaplanuj z nami swój aktywny wypoczynek!

Agencja eventowa ALTERNATYWA od 11 lat z dumą, pasją i oddaniem zrealizowała ponad 1150 eventów, w których uczestniczyło blisko 46 tysięcy uśmiechniętych i zadowolonych ze wspólnej zabawy dzieci. Dziś z pełną odpowiedzialnością mówimy o sobie, że jesteśmy SPECJALISTAMI w zakresie Animacji Czasu Wolnego. Posiadamy bogaty bagaż doświadczeń w pracy z dziećmi i młodzieżą, a nasze umiejętności z dumą potwierdzają zadowolone ze współpracy liczne przedszkola, szkoły, instytucje, firmy i rzesze osób indywidualnych.

Od 2012 roku ALTERNATYWA to również licencjonowany ORGANIZATOR TURYSTYKI wpisany do rejestru organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 184/12. Pod marką ALTERNATYWA TRAVEL świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji aktywnych form wypoczynku.

Specjalizujemy się w turystyce szkolnej organizując: imprezy integracyjne dla szkół i przedszkoli, wycieczki, zielone szkoły, zimowiska oraz kolonie i obozy.

PROWADZIMY JAWNĄ I LEGALNĄ DZIAŁALNOŚĆ!

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów jest spokój, pewność i BEZPIECZEŃSTWO! Naszą działalność prowadzimy w oparciu o OBOWIĄZUJĄCE PRZEPISY PRAWNE, na które posiadamy AKTUALNE ZEZWOLENIA.

NASZE WYJAZDOWE FORMY WYPOCZYNKU KAŻDORAZOWO NADZORUJE KURATORIUM OŚWIATY

Z DUMĄ INFORMUJEMY!

Otrzymaliśmy wyróżnienie w ogólnopolskim plebiscycie „ORŁY TURYSTYKI” w latach 2018 i 2019. W tym konkursie, laureatów wyłania się na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach internetowych.

Bardzo dziękujemy naszym biznesowym PARTNEROM za wystawione nam opinie dzięki którym możemy się dziś razem z Wami cieszyć naszym wspólnym sukcesem!!!

 

Chcesz być na bieżąco z nami?

Zapisz się do naszego newslettera!

 

© 2021 ALTERNATYWA Travel