Od 2012 roku Agencja eventowa ALTERNATYWA to również licencjonowany ORGANIZATOR TURYSTYKI
   

  Posiadamy wpis do rejestru organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 184/12. Pod marką ALTERNATYWA TRAVEL świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji aktywnych form wypoczynku.

  Z DUMĄ INFORMUJEMY!

  Otrzymaliśmy wyróżnienie w ogólnopolskim plebiscycie „ORŁY TURYSTYKI 2018”. W tym konkursie, laureatów wyłania się na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach internetowych.

  Bardzo dziękujemy naszym biznesowym PARTNEROM za wystawione nam opinie dzięki którym możemy się dziś razem z Wami cieszyć naszym wspólnym sukcesem!!!

  ALTERNATYWA to PARTNER godny Twojego zaufania! 

  Od 9 lat z dumą, pasją i oddaniem zrealizowaliśmy ponad 1000 eventów, w których uczestniczyło blisko 45 tysięcy uśmiechniętych i zadowolonych ze wspólnej zabawy dzieci. Dziś z pełną odpowiedzialnością mówimy o sobie, że jesteśmy SPECJALISTAMI w zakresie Animacji Czasu Wolnego. Posiadamy bogaty bagaż doświadczeń w pracy z dziećmi i młodzieżą, a nasze umiejętności z dumą potwierdzają zadowolone ze współpracy liczne przedszkola, szkoły, instytucje, firmy i rzesze osób indywidualnych.

  PROWADZIMY JAWNĄ
  I LEGALNĄ DZIAŁALNOŚĆ!

  Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów jest spokój, pewność i BEZPIECZEŃSTWO! Naszą działalność prowadzimy w oparciu o OBOWIĄZUJĄCE PRZEPISY PRAWNE, na które posiadamy AKTUALNE ZEZWOLENIA (dokumenty do pobrania na naszej stronie).

  NASZE WYJAZDOWE FORMY WYPOCZYNKU
  KAŻDORAZOWO NADZORUJE
  KURATORIUM OŚWIATY

   

   

   

  © 2019 ALTERNATYWA Travel